16. ročník stolnotenisového turnaja v Stránskom

V sobotu 14.4.2018 sa uskutočnil v poradí už 16. ročník stolnotenisového turnaja Klubu abstinentov Žilina.

V krásnom prostredí kultúrneho domu v Stránskom na ligových stoloch sa nás stretlo dohromady 20 dospelých a 5 detí. Nie všetci zápolili o body a umiestnenie.  Ďakujeme "domácemu" nášmu abstinentovi Gejzovi Matiašovskému za prípravu po športovej stránke a Vladovi Adamčíkovi za organizáciu tohto podujatia. Našli sme si v prestávkach čas aj na rozhovory medzi sebou, na ktoré inokedy nemáme čas. Teší nás, že sa nestretávame na takýchto podujatiach len závislí, ale i naši spoluzávislí alebo sympatizanti Klubu.  Víťazstvo obhájil po tuhom boji víťaz z minulého roka Ľubo Majerík pred Majkou Kuriakovou.

Jožo Papaj