Návšteva z Tornale

Stretnutie s členmi A-klubu Tornaľa

Požiadal nás predsedu A-klubu Tornaľa Aladár Káli o stretnutie s členmi nášho klubu. Vyhoveli sme mu a nakoniec sme sa stretli v nedeľu 30.7.2017, z ich strany piati a z našej strany najmenej desiati. Stretnutie začalo už pred obedom v priestoroch reštaurácie Endorfun v Dome techniky, kde sme okrem iného už v mesiaci január 2017 organizovali stretnutie KOVKy.

Prebehlo klasické klubové stretnutie, navzájom ako kluby sme sa obdarili darčekmi.

Priblížili sme si fungovanie oboch klubov a hostia nám predstavili občianske združenie Abstinent.

Po obede sme sa všetci presunuli do priestorov zámku Budatín, kde sa konali Budatínske hradné hry. Postretali sme tam aj ďalších členov nášho klubu.

Je to dobré, že sa abstinenti stretnú aj mimo celoslovenských akcií a že naši priatelia merali takú dlhú cestu k nám.

Ďakujeme Vám za návštevu, priatelia!

Fotografie zo stretnutia si môžete pozrieť na adrese http://www.klubabstinentovzilina.sk/fotogaleria/194/

Jozef Papaj