Klub abstinentov Žilina

Nové fotografie a článok

V mesiaci december 2018 boli do fotogalérie doplnené fotografie z týchto akcií:

V druhej fotogalerii je niekoľko fotografií z II. ročníka Národného výstupu abstinujúcich, ktorý tohto roku poriadal Klub v Trenčine a z výročných stretnutí klubov KAPP v Prievidzi a KRASA v Kanianke.

Do časti NIEČO NA ZAMYSLENIE SA - Povedali, napísali naši členovia bol pridaný článok o Vianočnom klubovom stretnutí nášho klubu, ktoré sa konalo 8.12.2018 vo Višňovom.

Na začiatku januára 2019 boli do fotogalérie ešte doplnené fotografie z posledných akcií konaných v roku 2018:

Kedže posledný piatok v roku 28,12,2018 sme nemali otvorenú budovu, odišli sme do Čadce, kde sa klub konal.

6.1.2019, Vašek

Medzi sviatkami sa nestretneme - 28.12.2018

Výbor klubu oznamuje členom, ich rodiným prislušníkom a sympatizantom, že

v piatok 28.12.2018 sa klubové stretnutie nekoná.

Medzi sviatkami je budova uzatvorená.

V novom roku 2019 sa stretneme už 4. januára.

14.12.2018, Vašek

Nové fotografie

V mesiaci október boli do fotogalérie doplnené fotografie z týchto akcií:

Fotografie nájdete na odkazoch uvedených hore alebo v časti Fotogalérie.

31.10.2018, Vašek

Nové fotografie a článok z činnosti klubu

V čase Veľkej noci sa v klubu konali dve tradičné akcie:

• Kalvárie na Bielu sobotu, Gbeľany (8. ročník)
  • Stolnotenisový turnaj v Stránskom (16. ročník)

Fotografie z obidvoch akcií nájdete vo fotogalerii a v časti "Činnosť klubu" si môžte prečítať článok o turnaji v stolnom tenise alebo môžte ísť priamo na adresy

29.4.2018, Vašek

Nové fotografie a článok

Upozorňujem návštevníkov webu, že v časti "Niečo na zamyslenie sa" -> Povedali napísali naši členovia pribudol článok o vianočnom stretnutí 2017 a do fotogalerie boli pridané obrázky z týchto akcíí:

24,3.2018, Vašek