Klub abstinentov Žilina

Prednáška a beseda v Žiline - ZRUŠENÉ

Výbor klubu oznamuje, že beseda pripravovaná na sobotu 3. októbra 2020

v Krajskej knižnici v Žiline

sa z dôvodu ochrany pred coronavirom nekoná.

Malo to byt tretie pokračovanie besied Závislosť a rodina tentoraz na tému Možnosti filiálnej a rodinnej terapie.

Prednáša: PhDr. Vladimír Stanislav, PhD., MPH z Odborného liečebného ústavu psychiatrického v Prednej Hore

Začiatok prednášky je o 9:00 hod., predpokladaný koniec o 13:00 hod.

Prednáška je určená nielen členom, ich rodinným príslušníkom a sympatizantom všetkých abstinenčných klubov Slovenska, ale aj širokej verejnosti.
Pre obmedzený počet miest je potrebné sa prihlásiť do 30.9. na telefónnom čísle 0902 756 310 (p. Jozef).
Vstup voľný.

Upozornenie pre účastníkov

• klub pre svoje vnútorné potreby bude z besedy robiť videozáznam

• nezabudnite si rúško; bez neho nebude umožnený vstup do knižnice

Krajská knižnica v Žiline sa nachádza na ul. A. Bernoláka 47 (bývalý Bulvár). Mapu jej okolia nájdete na tejto stránke.

29.9.2019, Vašek

Smutná správa

Výbor Klubu abstinentov Žilina s ľútosťou oznamuje,

že dňa 22. júna 2020 nás opustil vo veku 61 rokov

náš veľmi aktívny člen z Kysuckého Nového Mesta

Pavol Hrubý

.

Posledná rozlúčka sa uskutoční:

vo Farskom kostole sv. Jakuba v Kysuckom Novom Meste vo štvrtok dňa 25. júna 2020 o 15. hodine.

Okrem členstva v našom klube bol Paľo predsedom Klubu Dôvera Žilina a predsedom Abstinenčného klubu Kysuca v Kysuckom Novom Meste.

Česť jeho pamiatke.

V Žiline 23.6.2020

Obnovenie činnosti

Výbor klubu oznamuje svojim členom, ich rodinným príslušníkom a sympatizantom, že

prvé klubové stretnutie po uvolnení opatrení proti koronaviru

sa bude konať v piatok 5. júna 2020

na obvyklom mieste a v obvyklom čase s desinfekciou rúk a rúškami.
(Spoločenské centrum Fidelio, od 16:00 do 18:00 hod.)

Tešíme sa na Vašu účasť.

Nezabudnite si teda rúška alebo ich náhradu.

25.5.2020, Vašek

2% z dane

Výbor klubu žiada členov a priatelov klubu o podporu činnosti formou poukázania svojich 2 % zo zaplatených daní. Podrobnosti a formuláre k poukázaniu nájdete v osobitnom článku na tomto mieste. Všetkým vopred ďakujeme.

Pre pandémiu na korona virus sa termín upravuje takto:

Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane (2%) z príjmov ste povinný podať do konca druhého kalendárneho mesiaca po skončení obdobia pandémie.

Ak vláda vyhlási skončenie pandémie v júni 2020, vyhlásenie spolu s potvrdením od zamestnávateľa ste povinný podať do 31. augusta 2020.

Ďalšie informácie: Jozef - 0902 756 310

17.4.2020, Vašek

Nový článok

Napriek tomu, že okolo nás v týchto dňoch zúri koronavirus a nemôžeme sa stretávať, naš život ide ďalej bez našej drogy. Vlado Sedliaček využil získaný voľný čas a zamyslel sa nad poslednými tromi rokmi svojho krásneho života a s námi všetkými sa o to podelil. Jeho slová si môžete prečítať v časti Povedali, napísali naši členovia alebo priamo na tejto adrese.

Len tak ďalej Vlado. Držíme Ti palce. Si pre nie jednoho človeka dobrým príkladom. Keď sa chce žiť ináč, tak na veku nezáleží.

11.4.2020, Vašek