Klub abstinentov Žilina

Športové hry ASKAS - článok

V dňoch 10. až 12. septembra 2021 náš klub usporiadal športové hry abstinentov Slovenska. Krátky článok predsedu nášho klubu nájdete v časti

NIEČO NA ZAMYSLENIE SA
               ---> Povedali, napísali naši členovia
,

konkrétne na tejto adrese:

13.9.2021, vašek

Fotografie z rodinnej terapie 2020

V dňoch 19.8. až 23.8.2020 sa konala ďalšia rodinná terapia nášho klubu. Opäť sme navštívili chatu West pri Počúvadlianskom jazere. Akcie sa zúčastnili naši členovia a ich rodinni príslušnici, spolu 23 ludí. V priebehu piatich dni sme navštívili tieto miesta:

• cestou tam mesta Kremnica a Zvolen
  • Banskú Štiavnicu - Kalváriu, Starý zámok, Botanickú záhradu a Banské múzeum v prírode
  • vrch Sitno a Sitnianský hrad
  • cestou späť Kalváriu v Nitranskom Pravne

Poobede sme aj okúsili vodu Počúvadlianského jazera a po večeroch sme si organizovali klubové stretnutia. Akcia prebehla v pohode a kľude a u účastníkov mala veľmi dobrý ohlas. Všetci sme sa tam navzájom lepšie poznali a domov sme odchádzali posilneni v abstinencii.

Fotografie z tejto akcie sú v časti Fotogaleria, konkrétne priamo na tomto mieste. Na akcii vznikli dve videá. Jedno z Botanickej záhrady, kde jedna rodina objímá jeden strom a druhé zo Sitnianského hradu

8.9.2020, Vašek

Fotografie a video z 3. hier v Belej

Fotografie z 3. ročníka klubovej olympiády, ktorá sa konala v Belej 29.2.2020, nájdete v časti Fotogaléria, konkrétne na tomto mieste. Obrázkov je tam 114 a sú usporiadané podľa jednotlivých športov.

Keďže videa nie je možné na náš server uložit, tak som ich uložil sem:

Sú v rozlíšení 1280 x 720 px, aj keď z fotoaparátu sú vo väčšom rozlíšení..

Všetky videa, aj z guláša v Strečne v roku 2019, si môžte pozrieť tu.

6.3.2020, Vašek

3. národný turistický výstup abstinujúcich

V nedeľu dňa 30. júna 2019 sa konal 3. ročník národného turistického výstupu abstinujúcich. Spoločne ho poriadali Abstinentský klub Motýl Čadca s naším klubom za spolupráce s ASKAS. Ako základňa bol vybraný športový areál Pod hríbom v Rakovej pri Čadci a za cieľ výstupu pútnické miesto Žilinskej diecéze Živčáková nad Turzovkou. Tam sme boli prítomní aj svätej omši.

Akcie sa zúčastnilo 110 abstinentov vrátane rodinných príslušníkov zo 17 klubov Slovenska.

Počasie nám prialo, tak sa akcia vydarila. Článok s videom nájdete na hlavnej stránke ASKAS. Moje fotografie členov nášho klubu nájdete vo fotogralérii alebo priamo tu. Všetky moje fotografie z tejto akcie určené aj iným klubom sú na inom mieste a to tu. Fotografie sú tam väčšie a je možné si ich stiahnúť po jednej alebo všetky ako ZIP archiv.

4.7.2019, Vašek

Klubové mini-športové hry - 29.2.2020

Srdečne vás pozývame na 3. ročník klubovej olympiády.

Príďte sa zabaviť a súťažiť v rôznych zábavno-športových disciplínach ako je biliard, bowling, šípky, calcetto a ďalšie.
Kedy?     V sobotu 29.2.2020 – country saloon Belá od 11:00 do 17:00 hod.

Nezabudnite si zobrať športovú obuv.

Doprava: individuálna – autom alebo autobusom o 9:00 alebo 10:15 hod. z autobusového nástupišťa, stanovište č. 10.

Info: Maroš 0907 183 111