Klub abstinentov Žilina

Zrušenie 17. ročníka Stolnotenisového turnaja Klubu abstinentov Žilina

Výbor Klubu upozorňuje členov a priateľov, že avízovaná akcia

Stolnotenisový turnaj Klubu v Stránskom

sa v plánovanom termíne 27.4.2019 neuskutoční

z dôvodu obsadenosti telocvične v Stránskom. Náhradný termín bude včas oznámený.

Ďalšie informácie: Jozef  0902 756 310

2% z dane a nové fotografie

Výbor klubu žiada členov a priatelov klubu o podporu činnosti formou poukázania svojich 2 % zo zaplatených daní. Podrobnosti a formuláre k poukázaniu nájdete v osobitnom článku na tomto mieste. Všetkým vopred ďakujeme.

V mesiaci január a február boli do fotogalérie doplnené fotografie z týchto akcií:

Fotografie nájdete na odkazoch uvedených hore alebo v časti Fotogaléria.

2.3.2019, Vašek

Klubové mini-športové hry - 24.2.2018

Srdečne vás pozývame na novú akciu Klubu.

Príďte sa zabaviť a súťažiť v rôznych zábavno-športových disciplínach ako je biliard, bowling, šípky, calcetto a ďalšie.
Kedy?     V sobotu 24.2.2018 – country saloon Belá od 10:00 do 18:00 hod.

Cena pre dospelú osobu 12,- € zahŕňa občerstvenie (káva, čaj, nápoje) a večera formou švédskych stolov a pôžičanie športového náčinia.

Nezabudnite si zobrať športovú obuv.

Doprava: individuálna – autom alebo autobusom o 9:00 hod, z autobusového nástupišťa, stanovište č. 10.

Info: Maroš 0907 183111