Klub abstinentov Žilina

Článok o začiatku abstinencie

Náš mladý člen Lukáš sa rozhodol napísať niečo o svojím liečeni a prvých krokoch v živote bez alkoholu.  Nájdete to v časti

NIEČO NA ZAMYSLENIE SA -> Povedali, napísali naši členovia

alebo priamo na tomto mieste.

Lukášovi želáme, aby nestrácal elán a naďalej sa mu darilo tak ako v poslednom roku.

17.8.2020,Vašek


 

Nový článok

Napriek tomu, že okolo nás v týchto dňoch zúri koronavirus a nemôžeme sa stretávať, naš život ide ďalej bez našej drogy. Vlado Sedliaček využil získaný voľný čas a zamyslel sa nad poslednými tromi rokmi svojho krásneho života a s námi všetkými sa o to podelil. Jeho slová si môžete prečítať v časti Povedali, napísali naši členovia alebo priamo na tejto adrese.

 

Len tak ďalej Vlado. Držíme Ti palce. Si pre nie jednoho človeka dobrým príkladom. Keď sa chce žiť ináč, tak na veku nezáleží.

11.4.2020, Vašek

 


 

Fotografie a video z 3. hier v Belej

Fotografie z 3. ročníka klubovej olympiády, ktorá sa konala v Belej 29.2.2020, nájdete v časti Fotogaléria, konkrétne na tomto mieste. Obrázkov je tam 114 a sú usporiadané podľa jednotlivých športov.

Keďže videa nie je možné na náš server uložit, tak som ich uložil sem:

Sú v rozlíšení 1280 x 720 px, aj keď z fotoaparátu sú vo väčšom rozlíšení..

Všetky videa, aj z guláša v Strečne v roku 2019, si môžte pozrieť tu.

6.3.2020, Vašek


 

3. národný turistický výstup abstinujúcich

V nedeľu dňa 30. júna 2019 sa konal 3. ročník národného turistického výstupu abstinujúcich. Spoločne ho poriadali Abstinentský klub Motýl Čadca s naším klubom za spolupráce s ASKAS. Ako základňa bol vybraný športový areál Pod hríbom v Rakovej pri Čadci a za cieľ výstupu pútnické miesto Žilinskej diecéze Živčáková nad Turzovkou. Tam sme boli prítomní aj svätej omši.

Akcie sa zúčastnilo 110 abstinentov vrátane rodinných príslušníkov zo 17 klubov Slovenska.

Počasie nám prialo, tak sa akcia vydarila. Článok s videom nájdete na hlavnej stránke ASKAS. Moje fotografie členov nášho klubu nájdete vo fotogralérii alebo priamo tu. Všetky moje fotografie z tejto akcie určené aj iným klubom sú na inom mieste a to tu. Fotografie sú tam väčšie a je možné si ich stiahnúť po jednej alebo všetky ako ZIP archiv.

4.7.2019, Vašek


 

Klub na Prednej Hore

Dňa 20.6.2019 navštílo niekoľko členov nášho klubu Liečebný ústav na Prednej Hore. Článok s fotografiami z tejto akcie  nájdete v časti ČINNOSŤ KLUBU, konkrétne na tejto adrese
http://www.klubabstinentovzilina.sk/254/prezentacia-klubu-na-prednej-hore/
.

25.6.2019, Vašek